Chcesz wzmocnić swoje ciało?💪

Zapraszamy na wzmacniające zajęcia FITNESS!!

Oferujemy:

🔥TBC+ BRZUCH

Total Body Conditioning to trening ogólnorozwojowy wzmacniający całe ciało, poprawiający nasze samopoczucie. Trening polega na połączeniu ćwiczeń aerobowych z różnorodnymi ćwiczeniami wzmacniającymi, który pozwoli poprawić naszą sprawność, kondycję oraz wytrzymałość. Ważnym elementem naszej sylwetki będzie poprawa i wzmocnienie mięśni brzucha.

🔥GET SHAPE

Są to ćwiczenia ujędrniające i modelujące całe ciało, z wykorzystaniem sztang, hantli, kettlebells. Ćwiczenia angażują wszystkie partie mięśniowe górne jak ramiona, plecy, klatka piersiowa oraz dolne partie mięśniowe, brzuch, nogi i pośladki.

🔥GET PUMP

To program treningowy z wykorzystaniem sztangi, który ukształtuje i wzmocni twoje mięśnie. Polega na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanego obciążenia, przy dużej liczbie powtórzeń. Ćwiczenia sprawią, że twoja sylwetka będzie wysportowana, a kondycja coraz lepsza!

Zapraszamy do rezerwacji miejsc i do zobaczenia!🖐

Powiązane wpisy

TRENING EMS

KLUBOWICZU! Mamy dla Ciebie nowa ofertę dostępną w naszym Klubie GetGym! Marzysz o treningu, który skróci Twój czas spędzony na siłowni, a jednocześnie zapewni spektakularne efekty? EMS jest właśnie dla Ciebie! Trening EMS to innowacyjna metoda treningowa, która wykorzystuje...

Czytaj więcej

PÓŁMARATON LUBELSKI!

DRODZY KLUBOWICZE! Nie zwalniamy tempa! Ruszyły zapisy na PÓŁMARATON LUBELSKI! W Naszym Klubie GetGym są one darmowe! Bieg odbędzie się 22 października, o godzinie 9.00. Długość trasy- 21,0975km. DOŁĄCZCIE DO NAS, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Czytaj więcej

JESTEŚM DLA WAS!

Nie jesteś pewny, jak zacząć lub co zmienić w swoim treningu i diecie? Konsultacje trenerskie i dietetyczne są dostępne w Naszym Klubie GetGym, aby Cię wspierać na każdym kroku! Podczas konsultacji możesz sprawdzić pomiar składu Twojego ciała przy użyciu...

Czytaj więcej
Call Now Button