16 lipca w sobotę nasz GetGym Team wziął udział w zawodach sprawnościowych rozgrywanych w formie pojedynków na 200 metrowym torze przeszkód – Runmageddon Games Lublin. Tory zostały zaprojektowane tak, aby przetestować każdy aspekt formy – siłę, zwinność, skoczność i szybkość.
W zawodach wzięło udział prawie 70 zawodniczek i zawodników. Nasz Team składał się z  6 osób i okazał się najliczniejszą drużyną turnieju.
Zawodnicy mieli do pokonania tor, na którym czekały na nich takie atrakcje, jak: przenoszenie ogromnej drewnianej belki, czołganie się pod zasiekami, pokonanie pionowej ściany, czy wciąganie się po linie.

 

Przedstawiamy krótką relację zdjęciową z tego wydarzenia:

Relację video z imprezy zobaczycie tu: Runmageddon Games Lublin

Powiązane wpisy

Trenuj ze swoją pociechą!🧸💚

Pokaż swojemu dziecku świat treningu w GetGym!🌎🏋️ Przez całe ferie dzieci wchodzą za darmo!!🖐️ Przyjdź ze swoją pociechą i zróbcie wspólny trening!🤸🤪 To idealny sposób na udoskonalenie Waszej relacji i świetną zabawę!🥳🧸 👉Dodatkowo przypominamy, że w każdy czwartek o...

Czytaj więcej
crossfit lublin

Zajęcia GetCross

Zajęcia GetCross są naprawdę wymagające… ale wystarczy do tego dodać nutkę konkurencji i forma robi się sama😮‍💨💪 Połączenie rywalizacji i mocnego treningu, czy może być coś lepszego?🙌🏋️ Zespół Equilibra zapewnił zwyciężczyniom wspaniałe nagrody! Gratulujemy zarówno wygranej jak i kondycji!👏😅...

Czytaj więcej
Call Now Button