Przyjdź i świętuj razem z nami! Z tej okazji mamy dla Was mnóstwo atrakcji. Będzie barrrdzo aktywnie 🙂

 

9:30 – MARATON SPINNING, w którym wcale nie chodzi o to, żeby przejechać więcej, mocniej czy szybciej, jest zatem okazją do odbycia wyjątkowych zajęć w innym miejscu niż sala fitness, pod okiem naszych najlepszych instruktorek Beatki i Magdy.

 

11:00 – ZAJĘCIA SALSATION® następnie MARATON ZUMBY®
Szalona zabawa, setki spalonych kalorii, litry wylanego potu, dobry humor na dłuuugi czas – to wszystko zapewnią Wam Paweł i Ola. Gwarantujemy świetną zabawę, podczas której ciało ćwiczy a duch pozytywnie się nastraja.

 

Po maratonie tanecznym zapraszamy na 30-minutowy pokaz AFRO DANCE, przygotowany przez nasze Klubowiczki pod czujnym okiem Dorotki.

 

(Zapisy na MARATONY w Recepcji Klubu lub za pośrednictwem zakładki Plan zajęć)

 

12:00 – DEGUSTACJA SUPLEMENTÓW Formotiva, ZDROWY CATERING LightBox
Po tak miłym wysiłku zapraszamy na catering, przygotowany przez firmę LightBox oferującą zdrowe posiłki opracowane przez dietetyków.
Podczas wizyty naszych gości odbędzie się również degustacja suplementów firmy Formotiva. Będzie można spróbować najwyższej jakości shake’ów proteinowych, aminokwasów oraz innych suplementów.

 

12:00 – KONKURSY
Kategoria mężczyźni:
WYCISKANIE NA ILOŚĆ NA ŁAWCE POZIOMEJ
WYCISKANIE MAKSIMUM NA ŁAWCE POZIOMEJ
Kategoria kobiety:
PRZYSIADY NA ILOŚĆ Z OBCIĄŻENIEM

 

14:00 – ZAWODY DRUŻYNOWE ze ZŁOTA PARA-Natalia i Hubert Kulczyńscy z Formotiva Team
Świetną okazją do zmierzenia swojej sprawności jest wystartowanie w klubowych zawodach. Wszystkich, którzy pokochali Treningi funkcjonalne i regularnie ćwiczą, zachęcamy do wzięcia udziału w rywalizacji. Tym razem nasi trenerzy wystąpią w roli zawodników razem z Wami! 4-osobowe drużyny będą walczyły o tytuł najlepszej drużyny, a każdy z Klubowiczów o najsprawniejszego uczestnika spośród kobiet i mężczyzn. Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń będą czuwali nasi goście specjalni: Natalia i Hubert Kulczyńscy.

 

19:00 – CZĘŚĆ OFICJALNA
Wręczenie nagród, tort urodzinowy, bąbelki

 

22:00 – AFTERPARTY w klubie House of Sound
Darmowe wejście dla Klubowiczów z opaską GetGym. Loża, w której będzie miała miejsce szeroko pojęta integracja instruktorów, trenerów, pracowników z Klubowiczami.

 

➡ W dniach 10-11 września DNI OTWARTE ⬅

 

W ten weekend każdy będzie mógł skorzystać BEZPŁATNIE z siłowni czy oraz przygotowanych przez nas atrakcji. Weź ze sobą przyjaciół, znajomych, rodzinę, poznaj nas i przekonaj się jak wiele możemy Ci zaoferować!
Serdecznie zapraszamy!

 

 

get_gym_plakat_B1 (2)

Powiązane wpisy

PROMOCJA!

Łap okazję! Przyjdź do Naszego Klubu GetGym ze znajomym lub rodziną i otrzymaj rabat! ZASADY: • Za polecenie Naszego Klubu znajomemu lub rodzinie, otrzymujesz 50% rabatu na ratę karnetu. Druga osoba również otrzymuje zniżkę przy zakupie karnetu. • Promocja...

Czytaj więcej

WYNIKI TABLICY REKORDÓW

WYNIKI Z TABLICY REKORDÓW! Świetna robota! W grupie damskiej zwycięzcą jest: Magdalena Sz. (+40 punktów bonusowych) Kamila B. (+30 punktów bonusowych) Joanna G. (+20 punktów bonusowych) Kamila K. (+10 punktów bonusowych) W grupie męskiej: Konrad Z. (+40 punktów bonusowych)...

Czytaj więcej
Call Now Button