Drogi Klubowiczu, dla Twojej wygody wprowadzamy dwie nowe formy płatności w naszym Klubie.

 

Nie musisz już pamiętać co miesiąc o opłaceniu raty. Dla Twojej wygody nasz system pamięta o tym za Ciebie! 🙂

 

POLECENIE ZAPŁATY
– jeśli chcesz wybrać tę formę płatności, konieczne jest wypełnienie formularza z podpisem zgodnym ze złożonym przez Ciebie w banku przy zakładaniu konta.

 

KARTA DEBETOWA/KREDYTOWA

– aby móc skorzystać z tej formy płatności, wymagana jest aktywna funkcja tzw. cyklicznych płatności elektronicznych. Sprawdź ustawienia logując do Twojej bankowości elektronicznej lub kontaktując się z infolinią Twojego banku.

Jest to bezpieczna forma pobierania płatności, dzięki której nie musisz pamiętać o opłaceniu raty. Nie musisz też stać w kolejce aby zapłacić za kolejny miesiąc – opłaty są pobierane z konta automatycznie. Kwota którą będziemy pobierać nie może być inna niż ta, która została ustalona w umowie więc możesz być spokojny, że nie zostanie pobrane nic ponad kwotę abonamentu.

 

Jeśli masz pytania czy wątpliwości zapytaj w Recepcji Klubu lub u jednego z naszych Konsultantów, bądź skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

 

placeniep

Powiązane wpisy

Trenuj ze swoją pociechą!🧸💚

Pokaż swojemu dziecku świat treningu w GetGym!🌎🏋️ Przez całe ferie dzieci wchodzą za darmo!!🖐️ Przyjdź ze swoją pociechą i zróbcie wspólny trening!🤸🤪 To idealny sposób na udoskonalenie Waszej relacji i świetną zabawę!🥳🧸 👉Dodatkowo przypominamy, że w każdy czwartek o...

Czytaj więcej
crossfit lublin

Zajęcia GetCross

Zajęcia GetCross są naprawdę wymagające… ale wystarczy do tego dodać nutkę konkurencji i forma robi się sama😮‍💨💪 Połączenie rywalizacji i mocnego treningu, czy może być coś lepszego?🙌🏋️ Zespół Equilibra zapewnił zwyciężczyniom wspaniałe nagrody! Gratulujemy zarówno wygranej jak i kondycji!👏😅...

Czytaj więcej
Call Now Button