Dołącz do teamu GetGym i Biegnijmy Razem! 🏃🏃
Kolejny bieg z cyklu Chęć na Pięć w Lublinie już 23 października na Węglinie Południowym.

Tym razem mamy do rozdania aż 10 darmowych pakietów startowych! Zasada jest prosta: wygrywają te osoby, które w jak najkrótszym czasie pokonają dystans 5 km na bieżni. Pamiętaj, że treningi sumują się! Nie musisz przebieć całego dystansu za jednym razem. Na pokonanie „piątki” masz tydzień.

Rywalizacja startuje 12 października o 24:00, a kończy się 19 października o 11:59.

Dołączajcie dopisując się do wyzwania w Netpulse https://getgym.netpulse.com/admin/#/challenges/3225  i nie zapomnijcie przed treningiem zalogować się na bieżni!

Uwaga: Osoby, które przekroczą 5 km, muszą zarejestrować się na stronie https://frslublin.pl/checnapiec/ do 19.10.2016 nie uiszczając opłaty wpisowej.

Powodzenia 

 

bieznia-wyzwanie

Powiązane wpisy

Poznajcie Adriana!🥊

Kochani! Wracamy do naszej przygody ze sztukami walki!💪💚 Witamy w naszym zespole Adriana! Poznajcie go!👇 „Cześć wszystkim!🖐️ Mam na imię Adrian! Z wykształcenia jestem magistrem Wychowania Fizycznego z ukończoną specjalizacją dietetyki i suplementacji w sporcie.📚 Moją pasją jest sport,...

Czytaj więcej

HIIT Boxing w GetGym!🥊

NOWOŚĆ w Grafiku FITNESS🥊 Trening spalający, modelujący, interwałowy z elementami Kick-Boxingu💪 Zajęcia o wysokiej intensywności nastawione na poprawę kondycji i koordynacji ruchowej, wzmocnienie gorsetu mięśniowego oraz naukę podstawowych ruchów, kroków, uderzeń i kopnięć 👊 Taki trening nie tylko spala...

Czytaj więcej
Call Now Button