Zapraszamy na Black Friday w Klubie GetGym

 

Szykujcie się na wielką promocję z okazji Black Friday 2016! To już wkrótce – 25 listopada 2016 r. 

 

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych (a oprócz tego też np. w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii) cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada, następnego dnia po słynnym Święcie Dziękczynienia. Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe wyprzedaże pojawiające się w sklepach czyli największe obniżki cen. W Polsce ten dzień, choć nie jest jeszcze tak popularny jak w krajach Ameryki Północnej, z każdym rokiem staje coraz bardziej znany. Wśród polskich konsumentów określany jest jako Black Friday Polska, ale i również po prostu jako Czarny Piątek.

Tegoroczny Black Friday 2016 przypada na 25 listopada

 i to właśnie wtedy odbędzie się wielka wyprzedaż wszelkiego rodzaju towarów w wielu biorących w tej akcji udział sklepach stacjonarnych oraz internetowych określana jako Black Friday Polska 2016. Popularność tego święta konsumentów rośnie w naszym kraju z roku na rok, zrzeszając coraz to liczniejsze grono sprzedawców i jednocześnie przyciągając coraz to większe rzesze kupujących.

Co przyniesie naszym klientom tegoroczny Czarny Piątek? Przekonamy się już niebawem

Dołącz również do naszego fanpage’a w serwisie społecznościowym Facebook – po to, abyś nie przeoczył naszej promocji. Zapraszamy!

Pamiętasz? Odwiedź nas koniecznie 25 listopada 2016 w GetGym!

14991

 

About Author

Call Now Button