Drodzy Klubowicze!

Już w najbliższą sobotę – 3 grudnia wszyscy nasi obecni i przyszli Klubowicze będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych przygotowanych przez specjalistów kosmetologów z Gabinetu Laser-Med. Dowiecie się jakie zabiegi i metody będą dla Was najskuteczniejsze dzięki profesjonalnej diagnozie.

Tego dnia zapraszamy do skorzystania z mezoterapii bezigłowej Skinschooter*która napina i wygładza skórę, daje natychmiastowy efekt liftingu, przywraca skórze młody wygląd, a także z termografii kontaktowej – Cellulite Detector by Arosha*, która pozwala na wykrycie pierwszych oznak cellulitu, gdy te nie są jeszcze widoczne oraz na interwencję na wczesnym etapie.

Ponadto, kosmetolodzy zaoferują profesjonalne doradztwo w zakresie depilacji laserowej, zamykania naczyń, zabiegów liftingujących, odchudzających, drenujących czy redukujących skórkę pomarańczową a także konsultacje dla mężczyzn. 

Będziecie mieli możliwość wypróbowania kosmetyków światowej, wysokiej jakości marki Jean D’Arcel – dzięki darmowym próbkom. Dodatkowo, możecie liczyć na bony rabatowe na zabiegi a także atrakcyjne nagrody! – nasz partner przygotował dla Was specjalną loterię upominkową.

Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego doradztwa, wyjątkowego serwisu oraz możliwości zakupu kosmetyków od ręki.

Przyjdź sam lub weź ze sobą przyjaciół, rodziców, znajomych i poznajcie wspaniałe metody pielęgnacji twarzy i ciała.

Zapraszamy od godziny 12:00.


*ograniczona liczba miejsc. Zapisy w Recepcji Klubu – recepcja@getgym.pl lub 81 444 01 04.

lasermedbaner

About Author

Call Now Button