Potrzebujesz odpoczynku od stresu?🧘🏼‍♀️

Zapraszamy na rozluźniające zajęcia Fitness!

✨ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zdrowy kręgosłup to zajęcia oparte na ćwiczeniach rozluźniających, wzmacniających i mobilizacyjnych. Trening nastawiony jest na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa.

✨BODY ART.

Nowa forma zajęć fitness, łącząca w sobie zarówno trening funkcjonalny jak i świadomy płynny ruch zsynchronizowany z oddechem ( flow). Trening BODYART oparty jest na pracy z ciężarem własnego ciała. Celem jest balans pomiędzy siłą a elastycznością, wzmocnieniem a relaksacja, pomiędzy napięciem a rozluźnieniem. Wzmacniamy głównie gorset mięśniowy ( core/ power house) oraz zwiększamy zakres ruchu (mobilność).

✨JOGA

Zajęcia z jogi polegają na uważnym wejściu w pozycję (asanę) i pozostaniu w niej przez odpowiedni czas bądź na płynnym przechodzeniu z pozycji do pozycji. Joga czyni ciało silnym, sprężystym, zdrowym, pełnym energii, a ruchy stają się płynne i harmonijne. Regularna praktyka pomaga zlokalizować i zlikwidować napięcia w organizmie.

✨ABS+STRECH

Płaski brzuch to ćwiczenia ukierunkowane na kształtowanie i wzmacnianie mięśni brzucha. Idealne dla osób, które chcą mieć pięknie wyrzeźbiony brzuch. Całość zajęć zakończona jest stretchingiem.

✨MENTAL BODY

Zajęcia Mental Body to zaproszenie do zgłębienia potencjału swojego ciała w formie ćwiczeń wzmacniająco-rozciągających. Skupiamy się na elementach z treningu stabilizacji centralnej, pilatesu, core i stretchingu uchwyconych w tempie dopasowanym do naturalnego rytmu oddechu i pracy w zgodzie z rytmem ciała.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc!🖐

Powiązane wpisy

GetGym Team się powiększa!💪

Witamy Adama w ekipie GetGym!💚 Poznajcie się! Cześć! Mam na imię Adam, jestem Trenerem Personalnym oraz Trenerem Przygotowania Motorycznego. 💪 Bardzo chętnie pomogę Ci w osiągnięciu Twojego celu, poprawie zdrowia czy zmianie nawyków żywieniowych. Większość mojego życia spędziłem na...

Czytaj więcej

TRENING FUNKCJONALNY💪⚡️

Jest to grupowy trening wytrzymałościowy i trening funkcjonalny zarówno dla osób początkujących jak i zawodowych sportowców z wykorzystaniem wielofunkcyjnej bramy OCTAGON.⚡️ Krótki, szybki, skuteczny trening całego ciała pozwoli Ci pozbyć się tkanki tłuszczowej i wyrzeźbić Twoje mięśnie.💪 ZAPRASZAMY!🖐

Czytaj więcej

SPALAJ KALORIE W GETGYM!🥵🔥

Zapraszamy na intensywne zajęcia, które pomogą Ci spalić zbędną tkankę tłuszczową!🥵 🔥TRENING OBWODOWY Jest to układ pojedynczych ćwiczeń angażujących wszystkie partie mięśniowe, które tworzą obwód. Program ćwiczeń przynosi szybko widoczne efekty. Celem jest przede wszystkim poprawa kondycji ciała i...

Czytaj więcej
Call Now Button