16 lipca w sobotę nasz GetGym Team wziął udział w zawodach sprawnościowych rozgrywanych w formie pojedynków na 200 metrowym torze przeszkód – Runmageddon Games Lublin. Tory zostały zaprojektowane tak, aby przetestować każdy aspekt formy – siłę, zwinność, skoczność i szybkość.
W zawodach wzięło udział prawie 70 zawodniczek i zawodników. Nasz Team składał się z  6 osób i okazał się najliczniejszą drużyną turnieju.
Zawodnicy mieli do pokonania tor, na którym czekały na nich takie atrakcje, jak: przenoszenie ogromnej drewnianej belki, czołganie się pod zasiekami, pokonanie pionowej ściany, czy wciąganie się po linie.

 

Przedstawiamy krótką relację zdjęciową z tego wydarzenia:

Relację video z imprezy zobaczycie tu: Runmageddon Games Lublin

Powiązane wpisy

Poznajcie Adriana!🥊

Kochani! Wracamy do naszej przygody ze sztukami walki!💪💚 Witamy w naszym zespole Adriana! Poznajcie go!👇 „Cześć wszystkim!🖐️ Mam na imię Adrian! Z wykształcenia jestem magistrem Wychowania Fizycznego z ukończoną specjalizacją dietetyki i suplementacji w sporcie.📚 Moją pasją jest sport,...

Czytaj więcej

HIIT Boxing w GetGym!🥊

NOWOŚĆ w Grafiku FITNESS🥊 Trening spalający, modelujący, interwałowy z elementami Kick-Boxingu💪 Zajęcia o wysokiej intensywności nastawione na poprawę kondycji i koordynacji ruchowej, wzmocnienie gorsetu mięśniowego oraz naukę podstawowych ruchów, kroków, uderzeń i kopnięć 👊 Taki trening nie tylko spala...

Czytaj więcej
Call Now Button