Przyjdź i świętuj razem z nami! Z tej okazji mamy dla Was mnóstwo atrakcji. Będzie barrrdzo aktywnie 🙂

 

9:30 – MARATON SPINNING, w którym wcale nie chodzi o to, żeby przejechać więcej, mocniej czy szybciej, jest zatem okazją do odbycia wyjątkowych zajęć w innym miejscu niż sala fitness, pod okiem naszych najlepszych instruktorek Beatki i Magdy.

 

11:00 – ZAJĘCIA SALSATION® następnie MARATON ZUMBY®
Szalona zabawa, setki spalonych kalorii, litry wylanego potu, dobry humor na dłuuugi czas – to wszystko zapewnią Wam Paweł i Ola. Gwarantujemy świetną zabawę, podczas której ciało ćwiczy a duch pozytywnie się nastraja.

 

Po maratonie tanecznym zapraszamy na 30-minutowy pokaz AFRO DANCE, przygotowany przez nasze Klubowiczki pod czujnym okiem Dorotki.

 

(Zapisy na MARATONY w Recepcji Klubu lub za pośrednictwem zakładki Plan zajęć)

 

12:00 – DEGUSTACJA SUPLEMENTÓW Formotiva, ZDROWY CATERING LightBox
Po tak miłym wysiłku zapraszamy na catering, przygotowany przez firmę LightBox oferującą zdrowe posiłki opracowane przez dietetyków.
Podczas wizyty naszych gości odbędzie się również degustacja suplementów firmy Formotiva. Będzie można spróbować najwyższej jakości shake’ów proteinowych, aminokwasów oraz innych suplementów.

 

12:00 – KONKURSY
Kategoria mężczyźni:
WYCISKANIE NA ILOŚĆ NA ŁAWCE POZIOMEJ
WYCISKANIE MAKSIMUM NA ŁAWCE POZIOMEJ
Kategoria kobiety:
PRZYSIADY NA ILOŚĆ Z OBCIĄŻENIEM

 

14:00 – ZAWODY DRUŻYNOWE ze ZŁOTA PARA-Natalia i Hubert Kulczyńscy z Formotiva Team
Świetną okazją do zmierzenia swojej sprawności jest wystartowanie w klubowych zawodach. Wszystkich, którzy pokochali Treningi funkcjonalne i regularnie ćwiczą, zachęcamy do wzięcia udziału w rywalizacji. Tym razem nasi trenerzy wystąpią w roli zawodników razem z Wami! 4-osobowe drużyny będą walczyły o tytuł najlepszej drużyny, a każdy z Klubowiczów o najsprawniejszego uczestnika spośród kobiet i mężczyzn. Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń będą czuwali nasi goście specjalni: Natalia i Hubert Kulczyńscy.

 

19:00 – CZĘŚĆ OFICJALNA
Wręczenie nagród, tort urodzinowy, bąbelki

 

22:00 – AFTERPARTY w klubie House of Sound
Darmowe wejście dla Klubowiczów z opaską GetGym. Loża, w której będzie miała miejsce szeroko pojęta integracja instruktorów, trenerów, pracowników z Klubowiczami.

 

➡ W dniach 10-11 września DNI OTWARTE ⬅

 

W ten weekend każdy będzie mógł skorzystać BEZPŁATNIE z siłowni czy oraz przygotowanych przez nas atrakcji. Weź ze sobą przyjaciół, znajomych, rodzinę, poznaj nas i przekonaj się jak wiele możemy Ci zaoferować!
Serdecznie zapraszamy!

 

 

get_gym_plakat_B1 (2)

Powiązane wpisy

PROMOCJA MIKOŁAJKOWA!🎅🏻

Brak pomysłów na prezenty świąteczne?🎁 Przychodzimy z pomocą!💚 Przygotowaliśmy dla Was pakiety prezentowe!🤩 ✔️OPEN 1 miesiąc – 149zł ✔️2*OPEN 1 miesiąc – 2*139zł ✔️3*OPEN 1 miesiąc – 3*129zł W pakiecie oszczędzasz!✨ Kartą podarunkową można opłacić również ratę karnetu. ZADBAJ...

Czytaj więcej

Zadbaj o swoje zdrowie!

Nieregularna postawa i siedzący tryb życia, mogą przyczynić się do osłabienia mięśni, szczególnie w okolicy pleców, szyi i ramion. Dodatkowo, utrzymywanie jednej pozycji przez długi czas może spowodować napięcia i dyskomfort w mięśniach oraz stawach. ☹️ Jeśli prowadzisz taki...

Czytaj więcej

WYZWANIE TABLICY REKORDÓW!

Drodzy klubowicze, przedstawiamy Wam WYZWANIE TABLICY REKORDÓW!💪 ✔️Plank z obciążeniem na odcinku lędźwiowym (10kg kobiety, 20kg mężczyźni) W wyzwaniu liczy się czas i poprawność wykonywanego ćwiczenia! DO WYGRANIA PUNKTY BONUSOWE! Kto podejmie się konkurencji i ustanowi rekord?🤩 Zapraszamy do...

Czytaj więcej
Call Now Button