Drogi Klubowiczu, dla Twojej wygody wprowadzamy dwie nowe formy płatności w naszym Klubie.

 

Nie musisz już pamiętać co miesiąc o opłaceniu raty. Dla Twojej wygody nasz system pamięta o tym za Ciebie! 🙂

 

POLECENIE ZAPŁATY
– jeśli chcesz wybrać tę formę płatności, konieczne jest wypełnienie formularza z podpisem zgodnym ze złożonym przez Ciebie w banku przy zakładaniu konta.

 

KARTA DEBETOWA/KREDYTOWA

– aby móc skorzystać z tej formy płatności, wymagana jest aktywna funkcja tzw. cyklicznych płatności elektronicznych. Sprawdź ustawienia logując do Twojej bankowości elektronicznej lub kontaktując się z infolinią Twojego banku.

Jest to bezpieczna forma pobierania płatności, dzięki której nie musisz pamiętać o opłaceniu raty. Nie musisz też stać w kolejce aby zapłacić za kolejny miesiąc – opłaty są pobierane z konta automatycznie. Kwota którą będziemy pobierać nie może być inna niż ta, która została ustalona w umowie więc możesz być spokojny, że nie zostanie pobrane nic ponad kwotę abonamentu.

 

Jeśli masz pytania czy wątpliwości zapytaj w Recepcji Klubu lub u jednego z naszych Konsultantów, bądź skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.

 

placeniep

Powiązane wpisy

Poznajcie Adriana!🥊

Kochani! Wracamy do naszej przygody ze sztukami walki!💪💚 Witamy w naszym zespole Adriana! Poznajcie go!👇 „Cześć wszystkim!🖐️ Mam na imię Adrian! Z wykształcenia jestem magistrem Wychowania Fizycznego z ukończoną specjalizacją dietetyki i suplementacji w sporcie.📚 Moją pasją jest sport,...

Czytaj więcej

HIIT Boxing w GetGym!🥊

NOWOŚĆ w Grafiku FITNESS🥊 Trening spalający, modelujący, interwałowy z elementami Kick-Boxingu💪 Zajęcia o wysokiej intensywności nastawione na poprawę kondycji i koordynacji ruchowej, wzmocnienie gorsetu mięśniowego oraz naukę podstawowych ruchów, kroków, uderzeń i kopnięć 👊 Taki trening nie tylko spala...

Czytaj więcej
Call Now Button