Dołącz do teamu GetGym i Biegnijmy Razem! Druga Dycha do Maratonu w Lublinie już 20 listopada. Przygotujmy się do biegu trenując na bieżni.

W związku z tym, utworzyliśmy dla Was nowe wyzwanie w Netpulse! W drużynie siła dlatego WSPÓLNIE spróbujmy pokonać jak najwięcej kilometrów.
Do rozdania mamy  10 darmowych pakietów startowych na drugą dyszkę!

Zasada jest prosta: wygrywają te osoby, które w jak najkrótszym czasie pokonają dystans 10 km na bieżni.

Rywalizacja startuje 4 listopada o 24:00, a kończy się 13 listopada o 11:59
Dołączajcie dopisując się do wyzwania w Netpulse https://getgym.netpulse.com/#/challenges/3317 i nie zapomnijcie przed treningiem zalogować się na bieżni!

Uwaga: Osoby biorące udział w wyzwaniu muszą zarejestrować się na stronie http://frslublin.pl/dychadomaratonu/ do 13.11.2016 nie uiszczając opłaty wpisowej.

Powodzenia!

Powiązane wpisy

Trenuj ze swoją pociechą!🧸💚

Pokaż swojemu dziecku świat treningu w GetGym!🌎🏋️ Przez całe ferie dzieci wchodzą za darmo!!🖐️ Przyjdź ze swoją pociechą i zróbcie wspólny trening!🤸🤪 To idealny sposób na udoskonalenie Waszej relacji i świetną zabawę!🥳🧸 👉Dodatkowo przypominamy, że w każdy czwartek o...

Czytaj więcej
crossfit lublin

Zajęcia GetCross

Zajęcia GetCross są naprawdę wymagające… ale wystarczy do tego dodać nutkę konkurencji i forma robi się sama😮‍💨💪 Połączenie rywalizacji i mocnego treningu, czy może być coś lepszego?🙌🏋️ Zespół Equilibra zapewnił zwyciężczyniom wspaniałe nagrody! Gratulujemy zarówno wygranej jak i kondycji!👏😅...

Czytaj więcej
Call Now Button