Dołącz do teamu GetGym i Biegnijmy Razem! Druga Dycha do Maratonu w Lublinie już 20 listopada. Przygotujmy się do biegu trenując na bieżni.

W związku z tym, utworzyliśmy dla Was nowe wyzwanie w Netpulse! W drużynie siła dlatego WSPÓLNIE spróbujmy pokonać jak najwięcej kilometrów.
Do rozdania mamy  10 darmowych pakietów startowych na drugą dyszkę!

Zasada jest prosta: wygrywają te osoby, które w jak najkrótszym czasie pokonają dystans 10 km na bieżni.

Rywalizacja startuje 4 listopada o 24:00, a kończy się 13 listopada o 11:59
Dołączajcie dopisując się do wyzwania w Netpulse https://getgym.netpulse.com/#/challenges/3317 i nie zapomnijcie przed treningiem zalogować się na bieżni!

Uwaga: Osoby biorące udział w wyzwaniu muszą zarejestrować się na stronie http://frslublin.pl/dychadomaratonu/ do 13.11.2016 nie uiszczając opłaty wpisowej.

Powodzenia!

Powiązane wpisy

Poznajcie Adriana!🥊

Kochani! Wracamy do naszej przygody ze sztukami walki!💪💚 Witamy w naszym zespole Adriana! Poznajcie go!👇 „Cześć wszystkim!🖐️ Mam na imię Adrian! Z wykształcenia jestem magistrem Wychowania Fizycznego z ukończoną specjalizacją dietetyki i suplementacji w sporcie.📚 Moją pasją jest sport,...

Czytaj więcej

HIIT Boxing w GetGym!🥊

NOWOŚĆ w Grafiku FITNESS🥊 Trening spalający, modelujący, interwałowy z elementami Kick-Boxingu💪 Zajęcia o wysokiej intensywności nastawione na poprawę kondycji i koordynacji ruchowej, wzmocnienie gorsetu mięśniowego oraz naukę podstawowych ruchów, kroków, uderzeń i kopnięć 👊 Taki trening nie tylko spala...

Czytaj więcej
Call Now Button