Już 9-10 kwietnia jesteśmy na targach Lublin 4 FIT Festiwal Aktywnych. Jest to impreza dla prawdziwych fanów sportu i zdrowego stylu życia. Podczas targów będzie można zapoznać się z ofertą klubów GetGym, poznać naszych trenerów i instruktorów, wykonać pomiary analizy składu ciała, spróbować naszych pysznych shake’ów marki Formotiva. Dodatkowo przygotowaliśmy dużo niespodzianek, będą zawody oraz pokaz fitness naszej znakomitej instruktorki Marty Sugier. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił ćwicząc razem z nami. Dodatkowo u nas na stoisku będzie można napić się pysznej kawy. 

Aby łatwiej było nas zlokalizować prezentujemy mapkę stoisk:Mapka Tagri
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowym stylem życia i aktywnością fizyczną. Nie musisz być profesjonalistą, żeby przyjść na targi. Lublin 4 FIT to wydarzenie dla każdego, kto lubi trochę się poruszać i zadbać o wygląd swojego ciała. Pamiętaj, że w zdrowym ciele zdrowy duch!
 

Więcej informacji o targach na stronie: www.fit.targi.lublin.pl

Wszystkich spragnionych dawki endorfin serdecznie zapraszamy do udziału w Targach. 

Powiązane wpisy

TRENING EMS

KLUBOWICZU! Mamy dla Ciebie nowa ofertę dostępną w naszym Klubie GetGym! Marzysz o treningu, który skróci Twój czas spędzony na siłowni, a jednocześnie zapewni spektakularne efekty? EMS jest właśnie dla Ciebie! Trening EMS to innowacyjna metoda treningowa, która wykorzystuje...

Czytaj więcej

PÓŁMARATON LUBELSKI!

DRODZY KLUBOWICZE! Nie zwalniamy tempa! Ruszyły zapisy na PÓŁMARATON LUBELSKI! W Naszym Klubie GetGym są one darmowe! Bieg odbędzie się 22 października, o godzinie 9.00. Długość trasy- 21,0975km. DOŁĄCZCIE DO NAS, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Czytaj więcej

JESTEŚM DLA WAS!

Nie jesteś pewny, jak zacząć lub co zmienić w swoim treningu i diecie? Konsultacje trenerskie i dietetyczne są dostępne w Naszym Klubie GetGym, aby Cię wspierać na każdym kroku! Podczas konsultacji możesz sprawdzić pomiar składu Twojego ciała przy użyciu...

Czytaj więcej
Call Now Button