Potrzebujesz odpoczynku od stresu?🧘🏼‍♀️

Zapraszamy na rozluźniające zajęcia Fitness!

✨ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zdrowy kręgosłup to zajęcia oparte na ćwiczeniach rozluźniających, wzmacniających i mobilizacyjnych. Trening nastawiony jest na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa.

✨BODY ART.

Nowa forma zajęć fitness, łącząca w sobie zarówno trening funkcjonalny jak i świadomy płynny ruch zsynchronizowany z oddechem ( flow). Trening BODYART oparty jest na pracy z ciężarem własnego ciała. Celem jest balans pomiędzy siłą a elastycznością, wzmocnieniem a relaksacja, pomiędzy napięciem a rozluźnieniem. Wzmacniamy głównie gorset mięśniowy ( core/ power house) oraz zwiększamy zakres ruchu (mobilność).

✨JOGA

Zajęcia z jogi polegają na uważnym wejściu w pozycję (asanę) i pozostaniu w niej przez odpowiedni czas bądź na płynnym przechodzeniu z pozycji do pozycji. Joga czyni ciało silnym, sprężystym, zdrowym, pełnym energii, a ruchy stają się płynne i harmonijne. Regularna praktyka pomaga zlokalizować i zlikwidować napięcia w organizmie.

✨ABS+STRECH

Płaski brzuch to ćwiczenia ukierunkowane na kształtowanie i wzmacnianie mięśni brzucha. Idealne dla osób, które chcą mieć pięknie wyrzeźbiony brzuch. Całość zajęć zakończona jest stretchingiem.

✨MENTAL BODY

Zajęcia Mental Body to zaproszenie do zgłębienia potencjału swojego ciała w formie ćwiczeń wzmacniająco-rozciągających. Skupiamy się na elementach z treningu stabilizacji centralnej, pilatesu, core i stretchingu uchwyconych w tempie dopasowanym do naturalnego rytmu oddechu i pracy w zgodzie z rytmem ciała.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc!🖐

Powiązane wpisy

PROMOCJA!

Łap okazję! Przyjdź do Naszego Klubu GetGym ze znajomym lub rodziną i otrzymaj rabat! ZASADY: • Za polecenie Naszego Klubu znajomemu lub rodzinie, otrzymujesz 50% rabatu na ratę karnetu. Druga osoba również otrzymuje zniżkę przy zakupie karnetu. • Promocja...

Czytaj więcej

WYNIKI TABLICY REKORDÓW

WYNIKI Z TABLICY REKORDÓW! Świetna robota! W grupie damskiej zwycięzcą jest: Magdalena Sz. (+40 punktów bonusowych) Kamila B. (+30 punktów bonusowych) Joanna G. (+20 punktów bonusowych) Kamila K. (+10 punktów bonusowych) W grupie męskiej: Konrad Z. (+40 punktów bonusowych)...

Czytaj więcej
Call Now Button