Potrzebujesz odpoczynku od stresu?🧘🏼‍♀️

Zapraszamy na rozluźniające zajęcia Fitness!

✨ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zdrowy kręgosłup to zajęcia oparte na ćwiczeniach rozluźniających, wzmacniających i mobilizacyjnych. Trening nastawiony jest na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa.

✨BODY ART.

Nowa forma zajęć fitness, łącząca w sobie zarówno trening funkcjonalny jak i świadomy płynny ruch zsynchronizowany z oddechem ( flow). Trening BODYART oparty jest na pracy z ciężarem własnego ciała. Celem jest balans pomiędzy siłą a elastycznością, wzmocnieniem a relaksacja, pomiędzy napięciem a rozluźnieniem. Wzmacniamy głównie gorset mięśniowy ( core/ power house) oraz zwiększamy zakres ruchu (mobilność).

✨JOGA

Zajęcia z jogi polegają na uważnym wejściu w pozycję (asanę) i pozostaniu w niej przez odpowiedni czas bądź na płynnym przechodzeniu z pozycji do pozycji. Joga czyni ciało silnym, sprężystym, zdrowym, pełnym energii, a ruchy stają się płynne i harmonijne. Regularna praktyka pomaga zlokalizować i zlikwidować napięcia w organizmie.

✨ABS+STRECH

Płaski brzuch to ćwiczenia ukierunkowane na kształtowanie i wzmacnianie mięśni brzucha. Idealne dla osób, które chcą mieć pięknie wyrzeźbiony brzuch. Całość zajęć zakończona jest stretchingiem.

✨MENTAL BODY

Zajęcia Mental Body to zaproszenie do zgłębienia potencjału swojego ciała w formie ćwiczeń wzmacniająco-rozciągających. Skupiamy się na elementach z treningu stabilizacji centralnej, pilatesu, core i stretchingu uchwyconych w tempie dopasowanym do naturalnego rytmu oddechu i pracy w zgodzie z rytmem ciała.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc!🖐

Powiązane wpisy

Zapisy na zajęcia grupowe dla dzieci!

RUSZAJĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA GRUPOWE DLA DZIECI!🌝🌈 Spraw, by aktywność fizyczna stała się dla Twojego dziecka nie tylko zdrową przygodą, ale też pełną radości i zabawy! 🤩 Nasze zajęcia grupowe to doskonała okazja dla dzieci do poznawania nowych przyjaciół,...

Czytaj więcej

WYNIKI TABLICY REKORDÓW

WYNIKI Z TABLICY REKORDÓW!🤩 Świetna robota!💚 W grupie damskiej zwycięzcą jest: ✔️Oliwia S. (+40 punktów bonusowych) ✔️Joanna G. (+30 punktów bonusowych) ✔️Barbara B. (+20 punktów bonusowych) ✔️Dorota D. (+10 punktów bonusowych) W grupie męskiej: ✔️Aleksander S. (2 darmowe shake)...

Czytaj więcej

PROMOCJA!

OKAZJA!🤩 Kup karnet na 6 miesięcy w promocyjnej cenie! Pierwsza rata karnetu jest o 40% NIŻSZA!✨ W cenie karnetu otrzymujesz: ✔️Nieograniczony dostęp do siłowni i zajęć fitness! ✔️Dostęp do sauny! ✔️4 tygodnie zawieszenia gratis! ✔️Darmowy parking. * Szczegóły w...

Czytaj więcej
Call Now Button