Potrzebujesz odpoczynku od stresu?🧘🏼‍♀️

Zapraszamy na rozluźniające zajęcia Fitness!

✨ZDROWY KRĘGOSŁUP

Zdrowy kręgosłup to zajęcia oparte na ćwiczeniach rozluźniających, wzmacniających i mobilizacyjnych. Trening nastawiony jest na profilaktykę przeciążeń kręgosłupa.

✨BODY ART.

Nowa forma zajęć fitness, łącząca w sobie zarówno trening funkcjonalny jak i świadomy płynny ruch zsynchronizowany z oddechem ( flow). Trening BODYART oparty jest na pracy z ciężarem własnego ciała. Celem jest balans pomiędzy siłą a elastycznością, wzmocnieniem a relaksacja, pomiędzy napięciem a rozluźnieniem. Wzmacniamy głównie gorset mięśniowy ( core/ power house) oraz zwiększamy zakres ruchu (mobilność).

✨JOGA

Zajęcia z jogi polegają na uważnym wejściu w pozycję (asanę) i pozostaniu w niej przez odpowiedni czas bądź na płynnym przechodzeniu z pozycji do pozycji. Joga czyni ciało silnym, sprężystym, zdrowym, pełnym energii, a ruchy stają się płynne i harmonijne. Regularna praktyka pomaga zlokalizować i zlikwidować napięcia w organizmie.

✨ABS+STRECH

Płaski brzuch to ćwiczenia ukierunkowane na kształtowanie i wzmacnianie mięśni brzucha. Idealne dla osób, które chcą mieć pięknie wyrzeźbiony brzuch. Całość zajęć zakończona jest stretchingiem.

✨MENTAL BODY

Zajęcia Mental Body to zaproszenie do zgłębienia potencjału swojego ciała w formie ćwiczeń wzmacniająco-rozciągających. Skupiamy się na elementach z treningu stabilizacji centralnej, pilatesu, core i stretchingu uchwyconych w tempie dopasowanym do naturalnego rytmu oddechu i pracy w zgodzie z rytmem ciała.

Zapraszamy do rezerwacji miejsc!🖐

Powiązane wpisy

TRENING EMS

KLUBOWICZU! Mamy dla Ciebie nowa ofertę dostępną w naszym Klubie GetGym! Marzysz o treningu, który skróci Twój czas spędzony na siłowni, a jednocześnie zapewni spektakularne efekty? EMS jest właśnie dla Ciebie! Trening EMS to innowacyjna metoda treningowa, która wykorzystuje...

Czytaj więcej

PÓŁMARATON LUBELSKI!

DRODZY KLUBOWICZE! Nie zwalniamy tempa! Ruszyły zapisy na PÓŁMARATON LUBELSKI! W Naszym Klubie GetGym są one darmowe! Bieg odbędzie się 22 października, o godzinie 9.00. Długość trasy- 21,0975km. DOŁĄCZCIE DO NAS, RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Czytaj więcej

JESTEŚM DLA WAS!

Nie jesteś pewny, jak zacząć lub co zmienić w swoim treningu i diecie? Konsultacje trenerskie i dietetyczne są dostępne w Naszym Klubie GetGym, aby Cię wspierać na każdym kroku! Podczas konsultacji możesz sprawdzić pomiar składu Twojego ciała przy użyciu...

Czytaj więcej
Call Now Button