[dt_sc_one_column first][dt_sc_tabs_horizontal]

Ewelina

Zawsze uśmiechnięta, pełna pozytywnej energii, wychodzę z założenia, że każdy problem da się rozwiązać. Kontakt z drugim człowiekiem i poznawanie nowych osób to coś, bez czego nie potrafiłabym funkcjonować. Pasję do sportu rozwijam trenując od paru lat taniec i akrobatykę powietrzną. Swoją wiedzę na temat budowy ludzkiego ciała pogłębiam studiując na Uniwersytecie Medycznym. Zawsze stawiam na rozwój i spełnienie swoich marzeń.

marta

MARTA S.

Jestem kilkukrotną medalistka Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym oraz torowym. Odnalazłam swoją inspirację w fitnessie, która daje mi olbrzymią satysfakcję. Dokładam wszelkich starań, aby każdy wychodził z moich zajęć zmęczony, uśmiechnięty i pełny energii.

TRENING OBWODOWY
KETTLEBELLS
GET BUP
GET PUMP

ola-w

OLA W.

Jestem osobą pozytywnie zakręcona. Fitness jest nieodłącznym elementem każdego mojego dnia. Jeśli chcesz naładować baterie pozytywną energią, zapraszam na zajęcia – zróbmy to RAZEM!! 💜

GET BUP
GET SHAPE
TURBO SPALANIE + ABS
PILATES

agnieszka-p

AGNIESZKA P.

Uwielbiam pracę na sali fitness. Jestem pełna wyzwań i humoru. Na zajęciach wymagam zarówno energii jak i skupienia. Im więcej ćwiczących, tym lepsza zabawa, więc bawmy się wspólnie!

GET BUP
GET BALL (PIŁKI)
GET SHAPE
GET WALKING
ZDROWY KRĘGOSŁUP
TABATA
TURBO SPALANIE + ABS
PILATES
TRENING POWIĘZI
CORE&STABILITY

agnieszka-w

AGNIESZKA W.

instruktor Fitness oraz trener personalny, instruktor Aqua Fitness. Od wielu lat związana z lubelskimi klubami fitness. Uczestniczka licznych szkoleń, warsztatów i konwencji Fitness i Aqua Fitness. Jest pasjonatką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej. Uwielbia zajęcia wytrzymałościowe oraz bazujące na pracy z ciężarem własnego ciała. Pełna energii i uśmiechu, na swoich zajęciach zwraca uwagę przede wszystkim na poprawność wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz uśmiech na twarzach uczestników

GET BUP
GET BALL (PIŁKI)
GET SHAPE

dorota

DOROTA

Uwielbiam sport i aktywne życie oraz pracę z ludźmi. Chcę poznawać możliwości i granice ludzkiego ciała, możliwość treningu mentalnego, sposobów motywowania siebie i innych. Podczas prowadzenia zajęć priorytetami są dla mnie bezpieczeństwo progres i dobra zabawa!

GET WALKING
GYMKIDS
PILATES

dorota

ANIA

jestem pełną energii i kolorów 😉 pasjonatką aktywnego stylu życia. Biegam, jeżdżę na rowerze, kąpię się w zimnej wodzie i tańczę w powietrzu! Moim największym sportowym osiągnięciem jest ukończenie w 2016 r. Ultramaratonu Kolarskiego Bałtyk – Bieszczady Tour 1 008 km Non Stop. Od kilku lat jako instruktor fitness, dzielę się swoimi pasjami, stale podnosząc swoje kwalifikacje. Motywując uczestników zajęć do systematyczności i walki z własnymi wymówkami, próbuję przekonać ich, że „niemożliwe nie istnieje!”. Na swoich zajęciach przede wszystkim zwracam uwagę na precyzję i świadomą pracę podczas wykonywanych ćwiczeń, a także na to, by uczestnicy mogli czerpać jak najwięcej radości z każdej formy ruchu, bez względu na poziom zaawansowania.

INTERVAL TRAINING
EXTREME ABS

dorota

BEATA

Czy to słota czy pogoda spinning ze mną to przygoda 🙂 pasjonat sportu ze mnie magnetyczny, pełen energii i charyzmatyczny. Zawsze uśmiech na twarzy mej gości i dziele się z Wami pełnią radości, lecz to nie wszystko co Was ze mną czeka… obiecać mogę, że tu potu rzeka, profesjonalizm i trening prawdziwy to nie są wcale żadne dziwy. Wielu maratonów uczestnikiem byłam szkoleń również wiele odbyłam 😉

SPINNING

 marta-i

MARTA I. 

Praktykuję jogę od 2009 roku. Od 2013 czynnie prowadzę zajęcia jako nauczyciel. Posiadam uprawnienia instruktorskie z zakresu rekreacji ruchowej ze specjalnością hatha jogi. Moim zamierzeniem jest przekazanie pozytywnej energii i zdrowia poprzez asany.

JOGA

marta-i

MICHAŁ

Od najmłodszych lat jestem mocno związany z tańcem. Na studiach odkryłem pasję jaką są zajęcia dance fitness a od kilku lat specjalizuję się głównie w zajęciach salsation®. Ukończyłem wiele szkoleń zarówno w zakresie różnych stylów tańca jak również treningu funkcjonalnego. Zdobyte doświadczenie sprawia, że potrafię łączyć ciężką pracę z dobrą zabawą, co z kolei przekłada się na efekty i satysfakcję wszystkich uczestników zajęć. W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki i oddawać się swojej pasji jaką jest motoryzacja.

SALSATION

 

/tbody>

MACIEK

Witaj! Mam na imię Maciek i jestem trenerem personalnym. Od dziecka jestem związany ze sportem. Uprawiałem wiele dyscyplin, najdłużej rugby i piłkę nożną. Ukończyłem AWF w Warszawie co dało mi fundamentalną wiedzę, by zostać trenerem. Lubię wyzwania i staram się być coraz lepszy z dnia na dzień, co daje mi motywację do ciągłego pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy jest inny i potrzebuje indywidualnie dobranego planu treningowego oraz diety. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, siłowym oraz dietetyce. Jestem tu po to, żeby pomóc Ci osiągnąć każdy cel, ponieważ moja praca jest równocześnie moją pasją.

MICHAŁ

Cześć! Mam na imię Michał. Jestem trenerem personalnym i dietoterapeuta. Ukończyłem liczne kursy i szkolenia, i cały czas nadal się szkolę, dużo czytam, gdyż uwielbiam poszerzać moja wiedzę w tematyce, która jest nie tylko moją pracą, ale i życiową pasją. Przygodę ze sportem zaczynałem jako nastolatek od koszykówki, następnie zająłem się kulturystyką. Moim celem było przygotowanie do zawodów kulturystycznych. Ostatecznie mi się to udało i dwukrotnie stawałem na scenie jako zawodnik, a także kilkukrotnie po drugiej stronie jako sędzia, gdyż jestem certyfikowanym sędzią IFBB. Przygotowałem również kilkoro zawodników i zawodniczek. Aktualnie najwięcej przyjemności daje mi bieganie. Jak w każdej dyscyplinie, trening biegowy wymaga uzupełnienia o trening siłowy. Nieważne jaką dyscyplinę uprawiasz czy może trenujesz dla poprawy zdrowia lub samopoczucia trening siłowy i odpowiednia dieta są kluczem do sukcesu. Zapraszam na spotkanie, pomogę Ci w osiągnięciu Twojego celu!

magda

MAGDA

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, oraz instruktorem fitness. Zajmuję się treningiem siłowym, funkcjonalnym oraz dietetyką i żywieniem w chorobach. Wciąż podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach, które inspirują do dalszej pracy. W swojej pracy pomagam klientom zaakceptować swoje ciało i pokazuje jak nad nim pracować aby osiągnąć wymarzone efekty. Treningi ze mną uczą wytrwałości w dążeniu do celu i pomagają w pokonywaniu własnych słabości przez co doskonale wpływają na kondycję fizyczną i psychiczną moich podopiecznych. Pracując ze mną dostaniesz serce, wsparcie i 100% motywacji. Jeśli tylko będziesz konsekwentny poprzeczka będzie rosła bo trening nie ma granic.

bubel

KAMIL B.

Witam, mam na imię Kamil, jestem certyfikowanym Trenerem Personalnym, od 2006r. interesuję się siłownią, kulturystyką, crossfitem, treningami wytrzymałościowymi, kondycyjnymi, poprawiającymi ogólną sprawność fizyczną jak i również dietetyką oraz suplementacją. Prowadząc treningi oraz robiąc swój trening skupiam się na dokładności oraz precyzji wykonywania ćwiczeń by pracujące mięśnie zostały w jak największym stopniu zaangażowane bez nabawienia się niepotrzebnych kontuzji. Nie zamierzam przestać iść w tym kierunku, ciągle poszerzam swoją wiedzę bo jej nigdy nie jest za mało.

czarek

CZAREK

Czołem, jestem Czarek, doświadczony trener personalny i animator czasu wolnego. Współorganizator biegu ekstremalnego NeXtrem. Odkąd pamiętam związany ze sportem, specjalizuję się w przygotowaniu wydolnościowym. Od kilku lat zarażający pasją innych, od przedszkolaków do dorosłych. Jestem instruktorem fitness nowoczesnych form gimnastyki, ale to od najmłodszych lat zakochany w sportach walki takich jak kick-boxing czy muay-thai. Uwielbiam wyzwania, nie lubię siedzieć w miejscu. Pomagam ludziom wierzyć w siebie, bo to właśnie wiara i systematyka pomagają nam osiągać cel. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadzę także szkolenia w wojsku. Nie ważne ile masz lat, na trening zawsze jest odpowiedni czas. Do zobaczenia w GetGym.

 tomasz

TOMASZ 

Witam, Mam na imię Tomek. Ukończyłem Akademie Wychowania Fizycznego ze specjalizacją korektywa i kompensacja. Zajmuję się korygowaniem wad postawy ciała, treningiem funkcjonalnym , pracą nad przygotowaniem sprawnościowym organizmu, dietetyką i suplementacją w sporcie. Kultura fizyczna to element życia, który jest ze mną od początku i nigdy się z nim nie rozstaje. To ona daję mi siłę i to nią oddycham. Jestem optymistą, kierującym się hasłem „cokolwiek robisz, warto to robić dobrze”. Twoja konsekwencja i cierpliwość połączona z moją motywacją i procesem treningowym zostaną zdefiniowane naszym wspólnym sukcesem.

damian

DAMIAN

Cześć, jestem certyfikowanym trenerem personalnym, instruktorem sportu (kulturystyka) miłośnikiem treningu siłowego oraz wszystkiego co związane z „żelaznym sportem”. Nie ograniczam się jednak tylko do treningu siłowego ale łącze wiele metod treningowych aby osiągnąć zamierzony rezultat jeżeli chodzi o poprawę sylwetki, siły, wytrzymałości, mobilności i ogólnej sprawności fizycznej. Od najmłodszych lat jestem związany ze sportem – zaczynałem od pływania, później zająłem się bieganiem, piłką nożną i w końcu sportem siłowo wytrzymałościowym. Swoją wiedzę wykorzystuje w treningach oraz chętnie przekazuje ją innym. Przyjdź do mnie na trening a przekonasz się że możesz być lepszą sprawniejszą i zdrowszą wersją siebie. Zmotywuje Cię i zarażę swoim nastawieniem do sportu i zdrowego stylu życia.

damian

OLA

Jestem dyplomowanym fizjoterapeutą Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Trening jest dla mnie nie tylko dążeniem do wyznaczonego celu, ale przede wszystkim sposobem na naładowanie się pozytywną energią. Jako fizjoterapeuta zwracam szczególną uwagę na prawidłowe wykonywanie ćwiczeń oraz ich funkcjonalność. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie biorąc pod uwagę zarówno jego cele i motywacje, jak i możliwości organizmu. Oferuje treningi spalające tkankę tłuszczową, wytrzymałościowe, siłowe, ale również poprzez trening pomagam w zwalczaniu dolegliwości bólowych. Jeśli chcesz w zdrowy sposób zawalczyć o swoją sylwetkę zapraszam na trening.

marcin

EWA

Jestem instruktorką fitness, instruktorką Indoor Cycling oraz trenerem personalnym. Prowadzę zajęcia zarówno wzmacniające, jak i mentalne i wciąż podnoszę swoje kwalifikacje, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach. Praca na sali fitness i siłowni daje mi ogromną radość i satysfakcję, a uśmiech uczestników oraz litry wspólnie wylanego potu utwierdzają mnie w przekonaniu, że moja praca ma sens. Na swoich zajęciach zwracam uwagę na bezpieczeństwo osób biorących w nich udział, a także na miłą atmosferę i dobrą zabawę.

marcin

BARTEK

Cześć! Jeśli szukasz Trenera, który pomoże ci osiągnąć sukces to doskonale trafiłeś! Na moich treningach nigdy nie będziesz się nudzić. Stawiam na innowacyjne metody, które sprawiają, że trening staje się przyjemnością a efekty pojawiają się już po kilku dniach. Moją specjalnością jest zbijanie wagi i kształtowanie sylwetki. Ze mną sukces jest gwarantowany. Przeprowadziłem liczne metamorfozy polegające na redukcji tkanki tłuszczowej oraz kształtowaniu sylwetki. Ciągle staram się poszerzać swoją wiedzę o najnowsze nowinki ze świata kulturystyki, dietetyki i fitnessu.
Moje motto: Spraw aby ktoś kogo podziwiasz dzisiaj – podziwiał Ciebie jutro.

ola

ALEKSANDRA

Dyplomowany trener personalny, uczestnik zawodów PZKFiTS w Kulturystyce i Fitness, doktorant w dziedzinie biologii. Jestem tu po to, aby pomóc Ci w osiągnięciu pożądanej kondycji fizycznej i sylwetki, uwzględniając Twoje warunki fizyczne, stan zdrowia oraz cel treningowy. Doktoryzacja w dziedzinie biologii dostarczyła mi rozległą wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat zdrowia i budowy ludzkiego ciała. Udział w zawodach pokazał, że granice wyznaczamy sobie My sami, w naszych głowach.

MARTA

MARTA

Po raz pierwszy pojawiłam się na siłowni 7 lat temu i zostałam jej miłośniczką do teraz. Od 2 lat jestem certyfikowanym trenerem personalnym oraz instruktorem fitness. Na codzień studiuję Fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym pogłębiając swoją wiedzę w dziedzinie anatomii, fizjologii oraz diagnostyki funkcjonalnej. Dokształcam się również na szkoleniach dotyczących treningu. Nauczona doświadczeniem zwracam największą uwagę na poprawę zdrowia i zwiększenie możliwości naszego organizmu przy zachowaniu prawidłowej techniki ćwiczeń. Na treningach może być ciężko, ale gwarantuję-będzie warto, zapraszam na spotkanie!

ANIA

Masaż najpierw zdominował wszelkie życiowe pasje, niedługo później zdefiniował mój profil zawodowy, który z entuzjazmem wykonuje już od ponad 10 lat. W GetGym spotkamy się w Studiu Masażu – tam mam zadanie specjalne: wprowadzić Twoje ciało w stan relaksu i odprężenia, a wszystko w aurze uśmiechu i pozytywnej energii. Dodatkowo chętnie zatroszczę się o Twoje newralgiczne partie ciała – dotknięte pomarańczową skórką. Masaż ujędrniający, walka z cellulitem oraz zmniejszanie obwodu obranej partii ciała – to MUST HAVE do 100% satysfakcji moich klientek. Przekonaj się na własnej skórze o niesamowitych efektach jakie możemy uzyskać. Zapraszam!

[/dt_sc_tabs_horizontal][/dt_sc_one_column]

Call Now Button